Współpraca B2B

Jako producent realizujemy zamówienia hurtowe.
Bardzo serdecznie zapraszamy właścicieli pensjonatów, hoteli i hosteli do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą ofertą dla firm. Oryginalna pościel Lensen pomoże stworzyć elegancki a zarazem ciepły i stonowany wystrój. Produkty na zamówienie możemy uszyć w dowolnym rozmiarze i zestawieniu kolorystycznym. Prosimy o kontakt celem ustalenia ilości i cen.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są produkowane w Polsce.

Len – Tkanina lniana z której szyjemy posiada certyfikat Oeko-Tex. Dzięki procesowi softwash, któremu poddajemy wszystkie nasze lniane tkaniny jest wyjątkowo miękka i zachowuje swój wymiar.

Bawełna – Tkaniny bawełniane posiadają certfikaty UE, korzystamy wyłącznie z 100% bawełny o gęstym splocie co gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość tkaniny, nie stosujemy apretury usztywniającej (jest to unikalna tkanina produkowana dla naszej firmy) dzięki czemu tkaniny są bardzo przyjemne i miękkie w dotyku.

Szycie pościeli wymaga zastosowania odpowiednich dodatków- korzystamy z zamków błyskawicznych wyłącznie polskiej produkcji ze specjalnymi, bezpiecznymi suwakami, na zamówienie możemy zastosować inne sposoby zamykania: na zakładkę lub tasiemki. Możemy zaproponować również wypustki atłasowe w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej oraz kroszetki ozdobne. Na zamówienie wykonujemy wszywki wewnętrzne i zewnętrzne.

Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się